Categories
Lėtas sportas

Lėtas sportas: 2022 rugpjūtis

Vėl vėluoju su sporto įrašu. Maždaug mėnesiu. Gerai, kad į sportą žiūriu gerokai atsakingiau, nei į jo aprašymą. Net nebežadėsiu taisytis, nes matau, kad sudėtingai gaunasi.

Rugpjūtis buvo įdomus tuo, kad sutikau nusifilmuoti bokso klubo reklamoje. Nežinau, kiek iš to realiai bus klubui reklamos ir naudos. Bet video galit pažiūrėti čia:

https://fb.watch/fY63qFBCKV/

Jei nuspręsit, kad reikia ir jūsų gyvenime normalaus sporto, veri rekomend paspausti ant paveiksliuko ir apsilankyti:

Apžvalgą, kaip jau tapo įprasta, pradėkim nuo dirželio duomenų už rugpjūtį, kurie atrodo taip:

Myzone duomenys

Gali pasirodyti, kad 10kcal tikslas nebuvo pasiektas. Bet ! Tiesiog į Preilą pamiršau pasiimti diržą, tad nefiksavau kelių išbėgimų. Kurie bendrą sudegintų cal skaičių būtų tikrai nustūmę virš 10k. Štai jums įrodymai, kad tikrai bėgau:

Strava duomenys
Strava duomenys

Tad sau užskaitau rugpjūtį kaip mėnesį su įvykdytu 10kcal tikslu.

Rugpjūtį vėl pavyko nemažai padaužyti golfo. Todėl laikrodžio active energy vidurkis siekia 1065 cal per dieną. O nueitas atsumas antrą mėnesį iš eilės sukosi apie 8.5 km per dieną. Abu skaičiai iš esmės identiški liepos mėnesiui.

Tik šį kartą ne po nedidelę hercogystę vaikščiojau, o po golfo laukus ir Preilos miškus. Kas tikrai nėra blogiau. Daugeliu prasmių net maloniau. Ypač sveikatos, jei jau tiesiogiai lyginsim tas dvi išvykas: rugpjūčio pramogos tikrai buvo geresnės ilgalaikių tikslų kontekste, nei liepos.

Svorio periodiškai nematavau, bet sukuosi apie 90 kg. Nors nustojo kristi ir mano 88 tikslas dar nepasiektas, labai džiaugiuosi tuo, kad nejudu atgal link 100. Viskas tik aktyvaus sporto dėka.

Įdomiausia, kad mitybos ypatingai nekeičiau. Tiesiog daugiau sportuojant mažiau norisi valgyti visokio šūdo. Nežinau, kodėl. Bet tikrai valgau kokybiškiau, nei valgydavau, kai nesportuodavau. Toks pasirinkimas nėra sąmoningas – taip gaunasi.

Dabar ruduo. Visai tingėsiu bėgioti. Turbūt mažiau ir vaikščiosiu, dažniau į Boltą sėsiu. O ir į golfą nebenuvažiuosiu. Tai teks kompensuoti visus aktyvumo praradimus salėje. Žiūrėsim, ar kažkas gausis.

Ačiū už palaikymą.