Categories
Lėtas sportas

Lėtas sportas: 2022 liepa

Vasara nėra ypatingai geras laikas įprastam sportui. Tikrai. Kelionės, alternatyvūs sportai, šiaip tinginystė ir atostogos – mažai motyvacijos eiti į salę. Bet vis tiek pasistengiau ir liepa gavosi gera.

Liepą sportuoti sekėsi geriau, nei galėjau tikėtis. Ne taip gerai, kaip būdavo žiemą, bet vis tiek ok. Po prastesnių kelių mėnesių pavyko susiimti. Tik vėl bėgiojau smarkiai per mažai – kas nėra gerai, nes žiemą nepribėgiosi.

Jei nuspręsit, kad reikia ir jūsų gyvenime normalaus sporto, veri rekomend paspausti ant paveiksliuko ir apsilankyti:

Apžvalgą, kaip jau tapo įprasta, pradėkim nuo dirželio duomenų už liepą, kurie atrodo taip:

Myzone duomenys

Po dviejų mėnesių nevykdytų tikslų, pagaliau vėl turim penkiaženklį sudegintų cal skaičių. Nedaug virš 10k, bet birželio+liepos vidurkis gaunasi 10k+, tad viskas normaliai. Vasara beveik pagal planą.

Laikrodžio duomenys net geresni, nei birželį. Va prašau jie, o tuomet paaiškinsiu, kodėl:

Apple duomenys, active energy

Pirmiausia dėl golfo. Nors dirželį vis pamiršdavau pasiimti ir tiksliai pasakyti negaliu, panašu, kad sužaidus 9 duobes per ~1h 30min sudega 500-600 cal. Kai tuo tarpu per intensyvią 1h treniruotę pavyksta sudeginti 800-1000. Tad golfas tikrai prisideda.

Antra priežastis – nueitas kilometražas. Per vidutinę liepos dieną nueita 8.5 km:

Apple duomenys, walking + running distance

Jei ne vienas savaitgalis, per kurį buvo apeita vienos nedidelės hercogystės sostinė, būtų rezultatas liūdnesnis. Bet hey, dienos pabaigoj yra vienas skaičius, kuris yra solidus 8.5 km per dieną ir kuris buvo pasiektas tik rimtų aukų dėka:

Apple duomenys, sleep

Tad tčiers už tą hercogystę:

Prabangiausias baras Liuksemburgo hercogystėje

Stravoj matau, kad bėgau lygiai vieną kartą. Tai gal apie tai ir nekalbėkim. Tikiuosi rugpjūtį turėsiu daugiau išbėgimų ir bus bent ką parodyti. Tiksliau jau žinau, kad bus daugiau. Bet dar vis per mažai, kad būtų kuo girtis.

Pabaigai prisegu svorį per šiuos metus:

Apple duomenys, weight

Mano nuomone labai puikus rezultatas. Čia neužfiksuota, bet geriausiais laikais svoris buvo 102-103 kg. Dabar artėju link 90. Tikiuosi artimu metu, po kokių 10-15 metų pertraukos, pagaliau pajudėsiu žemiau šio magiško skaičiaus. Iki pavyzdžiui 88 – gražus gi skaičius.

Daugiau nieko įdomaus papasakoti neturiu. Ačiū visiems jums už palaikymą. Eikit džiaugtis atostogomis.