Lėtas sportas: 2022 birželis

Vasara nėra ypatingai geras laikas įprastam sportui. Vasarą norisi užsiimti alternatyviais sportais, kurie nebūtinai degina tiek pat kalorijų, bet teikia tikrai ne mažiau malonumo. Kaip jau galit suprasti iš šitų pasiteisinimų – mėnesio tikslas vėl liko neįgyvendintas.

Bendrai birželis nebuvo blogas. Išvengiau traumų ar didesnės tinginystės, tačiau, dėl įvairių išvykų, sportinis grafikas nebuvo toks, koks turėtų būti. Nebent vertinsime mano alternatyvius sportus, tuomet viskas daugmaž ok.

Jei nuspręsit, kad reikia ir jūsų gyvenime normalaus sporto, veri rekomend paspausti ant paveiksliuko ir apsilankyti:

Apžvalgą, kaip jau tapo įprasta, pradėkim nuo dirželio duomenų už birželį, kurie atrodo taip:

Myzone duomenys

Techniškai geriau nei gegužė ir iki 10k tikslo pritrūko vos vienos treniruotės, bet jos pritrūko. Patingėjau, negalėjau, nenuėjau. Tikslas liko nepasiektas ggwp. KPI nevykdomi antrą mėnesį iš eilės. Artimiausiu metu bus griežtas papeikimas, o vėliau seks ir atleidimo raštelis. Ar kaip ten bebūna.

Bet atleidimo gal nebus. Liepa nusimato normali. Praėjus pusei mėnesio, nebent koks force majeure, galiu drąsiai sakyti, kad 10k tikslas tbus pasiektas. Smarkiai jo viršyti greičiausiai nepavyks, bet bent jau neatsiliksiu nuo palyginamojo indekso.

Vėl po truputį pradėjau grįžti į bėgiojimą. Bet prasibėgimai buvo vos keli per mėnesį, tad nėra ko rodyti. O keli jie buvo, nes dienas Vilniuje siekiau išnaudoti pasilupimui, ne bėgimui. Pasilupimas salėje ir smagiau, ir daugiau kalorijų sudegina ir labiau atpalaiduoja.

Žiūrint į laikrodžio duomenis, viskas atrodo gerokai geriau, nei tikėjausi. Žinoma, buvo nelabai stiprių bei aktyvių dienų, tačiau vidurkis active energy mėnesio geras:

Apple duomenys, active energy

Nueitų kilometrų/žingsnių per mėnesį skaičius taip pat pradeda normalizuotis: vidutiniškai birželį per dieną nueita 8 kilometrai arba ~11 tūkstančių žingsnių.

Prie kilometražo gerai prisidėjo šis alternatyvus sportas:

ECGK

Golfas yra nuostabus užsiėmimas. Atėjus realiai vasarai, per birželį laukuose pabuvau daug kartų. Dalį kurių galėjau skirti nuėjimui į salę. Bet į salę galima bet kuriuo metų laiku nueiti. O į laukus tik vasarą. Tad prioritetai aiškūs.

Dėl golfo sumažėja per Myzone dirželį deginamų cal skaičius, bet didėja bendras aktyvumas, nueitas atstumas ir vidinė ramybė. O dar labiau vidinė ramybė didėja šio alternatyvaus sporto dėka:

Galvė

Tik šis užsiėmimas nei prie kilometražo, nei prie aktyvumo smarkiai neprisideda. Nors uždėt/nurinkt bures ir bendrai paruošt laivą cal deginimui tikrai padeda. Bet ne visi sportai turi būti labai sportiški. Visi sportai turi lemti gerą savijautą, ką ramus vakarinis buriavimas tikrai išpildo.

Galiausiai – kurį laiką nerašiau apie svorį. Nes jo nefiksavau. Nes namų svarstyklės buvo pridususios, tad svorio matavimą prisegsiu liepą. Bet situacija gera, įvertinus nuolatinį atsilikimą nuo 10kcal tikslo.

Tiek šiam kartui. Ačiū visiems jums už palaikymą. Eikit džiaugtis vasara.


temose:

Atskleidimas

SVARBI INFORMACIJA APIE PROJEKTĄ

  1. Projekto tikslas – skaitytojų švietimas. Pateikiama informacija griežtai nėra ir negali būti laikoma investavimo rekomendacija, patarimu dėl konkrečių finansinių priemonių. Visos konkrečios finansinės priemonės yra minimos tik specifiniame kontekste, kurio vienintelis tikslas skaitytojų švietimas.
  2. Projekto rengėjai nesiekia gauti ir faktiškai negauna tiesioginės ar netiesioginės finansinės ar kitokios naudos iš skaitytojų ar paslaugų teikėjų. Projektas yra griežtai nekomercinis.
  3. Informacija apie investicijas bei sandorius susijusius su konkrečiomis finansinėmis priemonėmis yra pateikiama su uždelsimu, praėjus tam tikram laikotarpiui (ne mažiau nei savaitei) po jų atlikimo. Todėl skaitymo metu visa tinklapyje pateikta informacija apie atliktus sandorius negali būti naudojama sandoriams su tomis pačiomis finansinėmis priemonės informacijos publikavimo metu (ar po jo) sudaryti – rinkos sąlygos bei kontekstas, kuriame buvo atliktas konkretus sandoris, informacijos publikavimo metu jau pasikeitę (galimai iš esmės).
  4. Su investavimu bendrai, bei kiekviena konkrečia finansine priemone atskirai, yra susijusi rizika prarasti dalį ar visus investuotus pinigus. Kiekvienas konkretus produktas (ar finansinė paslauga) turi unikalų rizikos profilį, kuris yra priimtinas tik daliai investuotojų. Kiekvienu atveju šiame tinklapyje aprašomos finansinės priemonės bus tinkamos tik tam tikriems skaitytojams. Tam tikrais atvejais aprašomas sandoris ar finansinė priemonė nebus tinkama nei vienam skaitytojų. Projekto rengėjai neprisiima įsipareigojimo ar atsakomybės nuspręsti, kuri finansinė priemonė ir/ar paslauga gali būti tinkama kažkuriam konkrečiam, visiems ar bet kuriam iš skaitytojų.

Visais atvejais konkretus finansinis produktas ar paslauga tam tikrai investuotojų grupei gali būti netinkami, o tinkamumas turėtų būti įvertintas ir nustatomas kiekvienam konkrečiam investuotojui, įvertinus jo žinias, patirtį, finansinę padėtį bei investavimo tikslus. Tai gali atlikti tik licencijuotos finansinės institucijos, kaip nurodo Lietuvos Respublikos finansinių priemonių rinkų įstatymas bei kiti Lietuvos Respublikos teisės aktai.

  1. Lietuvos respublikos teisės aktai draudžia manipuliuoti rinka ir naudotis viešai neatskleista informacija – negalimas klaidinančios, neteisingos ar melagingos informacijos skleidimas, taip siekiant daryti įtaką akcijų kainoms (manipuliavimas rinka). Jei per klaidą ar bendrovei netinkamai atskleidus informaciją žiniasklaidai skaitytojai galimai sužinos per biržą nepaskelbtą informaciją, tai tokia informacija draudžiama naudotis, ją perduoti ar skelbti.

Šis projektas (toliau – Projektas) bei jame pateikiama informacija yra parengiama bei skelbiama informacijos, turimos šios informacijos paskelbimo dieną, pagrindu. Jeigu aiškiai nenurodyta ir kontekstas nereikalauja kitaip, Projekte pateikta informacija turi būti suprantama kaip atitinkanti faktines aplinkybes informacijos paskelbimo dieną. Dalis informacijos, tai yra informacija apie konkrečius sandorius, visuomet yra pateikiama su uždelsimu. Tokia informacija nėra aktuali ir jos pateikimo dieną, ji yra skirta ir naudojama tik šviečiamaisiais tikslais, edukaciniu pagrindu.

Projektas bei jame pateikia informacija nėra ir neturi būti laikoma rekomendacija pirkti ar parduoti bet kokias finansines priemones, paslaugas. Priimdami sprendimą sudaryti bet kokį sandorį susijusį su finansų rinkomis ar finansinėmis priemonėmis, skaitytojai privalo vadovautis savo žiniomis, patirtimi, finansine padėtimi. Visus šiuos faktorius bei konkrečių investicinių priemonių ar paslaugų tinkamumą patikrinti bei patvirtinti gali tik licencijuotos finansinės institucijos, kaip nurodo Lietuvos Respublikos finansinių priemonių rinkų įstatymas bei kiti Lietuvos Respublikos teisės aktai, Europos Sąjungos direktyvos. Projekte pateiktas turinys negali būti suprantamas kaip patarimas investicijų, teisės ar mokesčių klausimais. Siekdamas visapusiškai suvokti su investicijomis į bet kokias finansines priemones susijusius privalumus bei rizikas, kiekvienas potencialus investuotojas turėtų kreiptis į savo finansų, teisės, verslo ar mokesčių konsultantus.

Skaitytojas neturi ir negali Projekte pateikiamos informacijos naudoti kaip pagrindo sudaryti konkrečius sandorius su konkrečiomis finansinėmis priemonėmis. Projekto rengėjai neprisiima jokios atsakomybės ir neatsako už bet kokius jūsų patirtus nuostolius perkant ir parduodant finansines priemones ir/arba finansines paslaugas. Visus sprendimus, susijusius su investicijomis, turite priimti patys. Net tais atvejais, kai manote, kad vieną ar kitą sprendimą investuoti priimate atsižvelgdami į Projekte pateikiamą medžiagą, tai yra jūsų asmeninis sprendimas už kurį, kaip ir jo tiek tiesiogines, tiek netiesiogines pasekmes, projekto rengėjai neatsako bei jokios atsakomybės neprisiima.

Projekte yra pateikiami teiginiai būsimuoju laiku, kurie grindžiami autorių nuomone, lūkesčiais bei prognozėmis dėl ateities įvykių ir finansinių tendencijų. Teiginiai būsimuoju laiku apima informaciją apie galimus ar numanomus įmonių veiklos rezultatus, makroekonominius faktorius, investicijų strategiją, sutartinius santykius, investavimo sąlygas, būsimo reguliavimo poveikį ir kitą informaciją. Teiginiai būsimuoju laiku yra paremti informacija, turima tos informacijos paskelbimo dieną. Projekto rengėjai įsipareigoja viešai patikslinti ar pakeisti šiuos teiginius tik tiek, kiek tai yra reikalaujama pagal įstatymus.

Spausdamas “Sutinku”, šio puslapio lankytojas pripažįsta, jog yra tinkamai supažindintas su šiuo įspėjimu ir yra perskaitęs bei sutinka su projekto “Lėtas pelnas” Privatumo politika.