Categories
Lėtas sportas

Lėtas sportas: 2022 kovas

Pirmas pilnas sporto mėnuo po viešų pasižadėjimų. Žiūrint retrospektyviai, reikėjo gerokai anksčiau pažadų pridalinti. Būčiau jau rezultatais džiaugęsis.

Nes viskas juda tikrai labai neblogai.

Per mėnesį pavyko susidėlioti daugmaž normalų sporto tvarkaraštį. Pirmadienį ir trečiadienį boksas, ketvirtadienį skvoshas, šeštadienį ir/ar sekmadienį ryte kačialkė. Tikiuosi, kad to pavyks laikytis, nes ir savijauta puiki, ir progresas labai jaučiasi.

Už visą tai labiausiai ačiū Tadui iš Cityboxing ir susirinkusiai rytinei grupei, su kuria judam. Veri rekomend paspausti ant paveiksliuko:

Dabar apie mėnesio pasiekimus. Sudėsiu daug nuotraukų. Tuomet žinosit, kad nemeluoju ir keliu realius duomenis. Pirmiausia duomenys iš dirželio:

Myzone duomenys

Pažymėtos dienos – sportuotos dienos. Dar vieną kartą atsinešiau išsikrovusį dirželį, tad nepavyko fiksuoti. Ir kartą jį tiesiog pamiršau. Tad dvi mėnesio treniruotės nefiksuotos. Bet kcal prasme pasižadėtas planas viršytas beveik dvigubai:

Myzone duomenys

Tiesa, diržą deduosi tik tada, kai einu į treniruotes. Kadangi gyvenu ir dirbu centre, automobilį darbo dienomis naudoju retai. Tad pradėjau atidžiau sekti ir vaikščiojimo duomenis – šie džiugina:

Laikrodžio duomenys

Sakyčiau visai solidus nueitų kilometrų vidurkis. Vaikščioti į visus susitikimus, ypač gerėjant orams, pasiteisina. Todėl bendrai active energey (tai yra laikrodžio + dirželio duomenys) susideda ne į 16k, o visus 33k – daugiau nei tris kartus daugiau nei pasižadėta:

Laikrodžio duomenys

Aktyvumas, kartu su pradėta taisyti dieta, teisinga linkme judina ir svorį. Per mėnesį maždaug -4g. Labai norėčiau išlaikyti panašų tempą ir iki vasaros pradžios/vidurio pasiekti 8X tikslą. Bet čia tikrai neaišku, kaip pavyks. Nes pagundų gyvenime daug.

Pusę balandžio praleisiu atostogaudamas. Nežinau, kaip pavyks palaikyti mitybą ir juo labiau sportą. Aišku, kad bent kelias savaites į salę nueiti nepavyks. Bandysiu bent prasibėgti karts nuo karto. Nors bėgiojimo ir labai nemėgstu.

Bet gal atsiras proga pamėgti. Prie dabartinio grafiko pridėjus rytinį prasibėgimą antradienį ir ketvirtadienį, susidėtų visai solidi aktyvumo savaitė.

Kaip rašiau praeitą kartą – pasiūlymai ir komentarai šiems įrašams labai laukiami. Po kurio laiko, kai bus duomenų daugiau, manau užsuksiu ir exceliuką (nes kaip be exceliuko), bet šiam kartui tiek. Einu žiūrėti į mėlyną gražų vandenį ir galvoti apie skanų šviežią maistą iš to vandens.

P.S. Jei Alfa dylershipas sugalvosit, kad, atsižvelgiant į post’o pagrindinę nuotrauką, galėčiau sukt jūsų reklamą, tai drąsiai rašykit.